Щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій дозвільних органів

Маємо дуже обнадійливу новину у сфері розвитку антикорупційного законодавства України, яка безпосередньо стосується також і умов роботи операторів ринку зовнішньої реклами у м.Києві.

10 квітня 2019 р. парламентський Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності одностайно підтримав до другого читання законопроект #7373 щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів.

Прийняття цього, справді – давно назрілого та потрібного, Закону дозволить представникам об’єднань підприємців, у тому числі і ГС Асоціація зовнішньої реклами Києва фіксувати порушення чиновниками у процесі отримання дозволів законних прав підприємців та складати протоколи про адміністративні правопорушення, скоєні чиновниками контролюючих та дозвільних органів.

Всіляко підтримуємо такі законодавчі ініціативи та зусилля авторів законопроекту #7373 і сподіваємось, що вже дуже скоро матимемо у своєму арсеналі такий дієвий інструмент, який справді дозволить нарешті зруйнувати штучно створену монополію на безкарність чиновників та ефективно захищати права підприємців.